Kotki

Fiona Jackcoona* PL

kotka przyszła na świat w mojej hodowli, jest dojrzałą kotką w pełni ułożoną, doskonałą matką, aż nadto, że potrafi również dbać o inne kocie dzieci  jeśli są w potrzebie. Jest olbrzymią kocicą dorównującą budowie i masie ciała kocurowi, warzy około 9,5 kg. Duża głowa,proporcjonalny  tułów, ładne uszy, szerokie kościec łap, długi ogon, wysoka na łapach, doskonałe futro komponujące się z jej olbrzymim ciałem.

Usposobienie/charakter: jest przemiła,  bardzo posłuchana, nie w daje się w konflikty z innymi kotkami i kocurami, lubi pomagać innym kotą jeśli są w takiej potrzebie, dba o nie liże je, w ten sposób pokazując że je szanuje, nie sposób jej nie kochać !!  Chodzi ze mną na spacery do lasu, bardzo trzyma się mnie blisko, w czynnościach wykonujących w domu bierze zawsze ze mną udział, nie opuszczę mnie na krok, posłuszeństwo jeśli ją zawołam do siebie.

Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii. Serdecznie Zapraszam

Marsella Elitelle * RU

Kotka przyjechała do mnie za Wschodniej granicy naszego kraju, z hodowli gdzie można jeszcze doszukać się olbrzymich kotów rasy " Maine Coon ". Gdy miała 14- tygodni już było widać po niej doskonale zapowiadającą się kocice w swojej rasie. Wtedy przewyższała wagowo kocury w tym samym wieku, była masywna, większa od innych kotów zdecydowanie. Już od maleńkości była bardzo ułożona kotką, jako mała dorastająca kotka nie brała udziału w zabawach z innym rówieśnikami, tylko gdzieś wysoko, z najwyższego punktu bacznie była  wpatrzona w zabawy innych kotów. Teraz mamy rok 2018, i w styczniu tego roku skończyła 13- miesięcy, jest bardzo dobrze zapowiadającą się kotką hodowlaną w swojej klasie.

Usposobienie/charakter, budowa ciała: dla swojego opiekuna zawsze posłuszna, lubiąca pieszczoty, lubi gdy zwraca się jej więcej uwagi niż innych kotów, jeśli nie, to wtedy dopomina się o pieszczoty, noszenie na rękach i nieustanne głaskanie. Jest zawsze w centrum uwagi, lubi wylegiwanie się na słońcu w najwyższym miejscu. Dorosła do olbrzymich wymiarów, jej ciało jest długie, wysoko na łapach, krępa, puszyste futro, doskonałe predyspozycje do wydania na świat doskonałych kocich dzieci.

Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii. Serdecznie Zapraszam

Coonmora ‚ Of Advent Mookey

kotka pochodzi w Wielkiej Brytanii, tam sięgają jej korzenie, ale przyjechała do mnie z  Hiszpanii ze słonecznej miejscowości Santander, moja dawna zaprzyjaźniona hodowla kotów maine coon. Przez okres dojrzewania była bardzo grymaśna, miała trudności z zaaklimatyzowaniem się u mnie, w mojej hodowli, na początku myślałem że to jej charakter świadczy o jej sposobie bycia i zachowania, że już taka będzie do końca, potem w wieku dorastania nie zmieniało się nic na dobre, nie było odrobiny nadziei że z tego wyjdzie, że się coś zmieni na lepsze, chociaż troszkę...  Jedynie  pocieszeniem dla mnie było to,  że bardzo się przywiązała do mnie, mój widok jest sprawiał wiele radości, pokochała mnie, a ja ze wzajemnością ją !!. Po pierwszych rujkach jaj całe zachowanie uległo przemianie, zmieniło się całkowicie, kotka zrobiła się całkiem inna, przyjazna z dobrym nastawienie do innych kotów i kotek w stadzie. No właśnie, kto by pomyślał... stała się dorosła kotką i wszystko się odwróciła na lepsze !!.

Usposobienie/charakter i budowa ciała: bardzo przyjazna, jej spojrzenie dostojne i dojrzała na swój wiek, chociaż zawsze smutne!. Jest zgrabną kotka warzącą niecałe 7 kg. ma piękne futro, doskonale się prezentuje na żywo, ma bardzo dobre pochodzenie rodowodowe. Wspaniale się dogaduje z innymi kotami, ale nie sposób nią dyrygować, sama wie co jest dla niej najlepsze, na co ma ochotę w danej chwili. Kotka o bardzo mądrym spojrzeniem na przyszłość. 

Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii. Serdecznie Zapraszam

Czita Orłowa *PL

kotka została zakupiona z hodowli kotów maine coon którą miałem okazje poznać kilka lat temu. urodziła się 01.04.2016 roku. Jak była małą kotką, zauroczyło mnie w niej jest sposób bycia, jej spokój, i jej bardzo mądre spojrzenie na przyszłość. Tak więc się stało i nic się nie zmieniło gdy dorosła , poza tymi jeszcze lepszymi cechami które do niej doszły z czasem. Obecnie jest już bardzo dojrzała kocicą która dała już kilka doskonałych porodów, gdzie bardzo dokładnie dba o swoje dzieci, nic jej nie może umknąć. Jestem z niej zadowolony, nawzajem się rozumiemy, dogadujemy bez słów.

Usposobienie/charakter i budowa ciała: kolor - f 03 22 ładnej budowy, futro półdługie, jedwabiste, waga około 6.5 kg. Dostojna, dojrzała w sposobie bycia i zachowania, doskonale dogaduje się ze swoimi przyjaciółmi w stadzie gdzie przebywa, dobra matka dla swoich dzieci. Daje piękne mioty, kolorystycznie piękne koty i koty-kocury o doskonałej budowie swojego ciała.

Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii. Serdecznie Zapraszam

MYSTIKA LILIEJA * RU

Opis w realizacji !

 

LILA ELITELLE * RU

Opis w realizacji !

LOLA ELITELLE * RU

Opis w realizacji !

Synthia Jackcoona *PL

kotka pochodzi z mojej hodowli, kolorystycznie piękna, lubiąca zabawy z ludźmi, dokładnie mówiąc uwielbia coś wykonywać, coś robić i za to dostawać smakołyki, wykonywać polecania swojego właściciela, przez to właśnie zauważyłem że zaczęła aportować, jakby była w tym celu stworzona. Bardzo psoci, chociaż jest już trzy letnią kotką, chyba się to nie zmieni...Doskonale się nadaje jako tworzysz dla człowieka pod względem swojego zachowania, niż miała by rodzić dzieci i być kotką hodowlaną i dobrą matką. No cóż tak już jest i nie sposób tego zmienić przez nas.

Usposobienie/charakter i budowa ciała:  kotka kolorystycznie ładna, drobnej budowy ciała, waga około 4,5 kg, futro krótkie nawet podczas zimy. Sposób bycia, bardzo pocieszna, lubiąca cały czas psocić i psocić, bez odpoczynku dla człowieka i dla niej samej, wspaniały towarzysz w życiu człowieka !!

Więcej zdjęć można zobaczyć w Galerii. Serdecznie Zapraszam