Skip to content Skip to footer

Kocur

MacLeod Jarl Krovan *RU

0 kg
Waga

M

ac Leod Jarl Krovan * RU kot pochodzi z dalekiego wschodu. Podstawowa linia genetyczna to linia pochodząca z USA. ( bez krzyżówek, hybryd z inną rasą , która odbiega od pierworodnej lini rasy maine coon od danego wzorca.) Sama linia genetyczna kota świadczy o jego całkowitej bliskości Lini kota Maine Coon w swojej klasie, mowa tutaj o kształcie, długość ciała, masywnej budowie oraz dużej wadze kota. Jarl Krovan w wieku 9-miesięciu warzył 10,50 kg. Na przedstawionych zdjęciach kot osiągnął wiek 24-miesiące, waga 15 kg.
Usposobienie/charakter : kot o wysokiej inteligencji !! bardzo, bardzo przyjazny ludziom i innym zwierzętom, z racji tego że w moim posiadaniu, domostwie jest ogrom ptaki, więc kot jest bardzo nimi zainteresowany, zaciekawiony zachowaniem i życiem ptaków i to wszystko. Nie ma mowy aby zrobił im coś złego !. Ponadto bardzo ciekawy życia, zachowanie nie awanturnicze w pożyciu z innymi kocurami/ kotkami ( jeśli zauważy że w pobliżu jest duże zamieszanie, są chwili agresji innym kotek do siebie, odchodzi jakby nie chciał mieć z tym nic wspólnego ). Zawsze przybiega gdy go zawołam do siebie, sposób bycia, zachowanie jego jest eleganckie, dostojne, potrafi się zachować do danej sytuacji w kontakcie z człowiekiem. Człowiek i kot Krovan, to dwa byty stworzone dla siebie, są nierozłączne. Ponadto jest żywiołowym kotem, ruchliwym, ciekawskim życia, lubiącym ciągły ruch nieustanie zwraca uwagę na to co go otacza np. ( latający motyl potrafi dać mu tyle radości z samej obserwacji ) Potomstwo uzyskane od tego kocura, to przepiękne masywne maine coony, już w wieku kilku tygodni można zauważyć u maluchów jakimi będą w dojrzałym wieku.
Ten kot wprowadził w życie całego stada kotów bardzo dużo miłości, radości, przyjaźni i przywiązania do siebie wszystkim kotów w mojej hodowli.